2014 Hyundai Santa Fe Modeli

Hyundai-Santa-Fe-Elite    Hyundai araç markası olarak yeni sezonda da modellerini görücüye çıkarmaktadır. En son araç sistemleri ve özellikleriyle beraber kullanıcılarına özel bir fırsat sunan modelleri vardır. Huyundai Santa Fe bu sezon araç almak isteyenler için avantaj sunmaktadır. Model de yeni sistem özellikleri ve Motoru daha fazla güçlenen şekilde dizayn edilen bir modeldir. Aynı zamanda tasarımı ve yol tutuş tekniğiyle beraber tüm zamanların ses getiren özelliklerinde araç özelliği bulunmaktadır.

Yeni Hyundai Sante Fe Modeli “184 HP” Beygir gücü ve DİESEL olma avantajıyla yüksek kullanım konforu sunmaktadır.190 km Maksimum hız seviyesiyle de uzun yollarda daha kolay hızlanma özelliği sizi rahatlatacaktır. Şehir içi tüketimde ” 9.5 lt” yakıt ve şehir dışında ise ” 5.6 lt” yakıt tüketim özelliği bulunmaktadır. Şehir içinde biraz fazla tüketim göze çarpsa da, güç bakımından bu tüketim gerçekten önemli olmaktadır.

Hyundai Sante Fe bagaj hacmi olarak ” 516 lt” genişliğiyle kişisel eşyalarınızı taşıma konusunda mükemmel bir konfor sizi beklemektedir. Yıllık vergisi ise; ” 2.385 TL olarak ücret ayarı yapılmıştır. Hava Yastıkları ve ABS fren sistemlerinin en yaygın özellikleri de ABS içinde kullanılmaktadır. XENON Farlarla gece yolculuklarınızda arabanızın karizması daha fazla artmış olacaktır. Deri döşeme koltukları ve tavanı camdan olmasıyla beraber, araç içinde dış dünyaya açılan manzaralı bir konfor da sizi büyüleyecek. Araç her yünüyle kullanışlı ve daha fazla hacimle beraber harika görüntüsü oluşmuştur. Güç ve uzun yollar için daha fazla güven arz eden bu aracı, yaz aylarında kesinlikle kaçırmadan almanız sizin için önemlidir. Fiyatı ise ; ” 195.500 TL” 

 

Hyundai Introduces Special Edition Santa Fe 'Trail'hyundai_santa_fe

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni Tata Vista Modeli isimli yazımızda 2014 Tata Vista, Tita Vista Fiyatı ve Yeni Tata Vista Modelş gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins