2014 Honda Civic Fiyatları

2014 Honda Civic Fiyatları

Tasarım, performans, konfor ve daha birçok açıdan otomobil severlerin beğenisini kazanmayı başaran 2014 Honda Civic modeli ülkemizde de hak ettiği ilgiyi görmektedir. Civic modellerinde genel olarak tek bir motor seçeneğinin sunulduğu ve tüm versiyonlarında da öncelikli olarak performansa önem verildiği görülmektedir. Son zamanlarda aracın performansın yanı sıra düşük yakıt tüketimi özelliği de dikkatleri çekiyor.

2014 Honda Civic fiyatları öncelikle donanım seçeneklerine göre ciddi oranda değişiklik göstermektedir. Kişiler kendi istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda belirtilen paketlerden birisini tercih edebilmektedirler. Güncel fiyat listesine bakıldığında Honda Civic 1.6 fiyatları 59.350 TL’den başlayıp 73.510 TL değerine kadar çıkabilmektedir. Listenin başında yer alan Honda Civic 1.6 Dream 59.350 TL’dir. Fiyat listesine dikkat edildiğinde fiyat farklarını donanımın yanı sıra şanzıman sisteminin de etkilediği görülüyor.

Listede en yüksek fiyata sahip olan model ise Honda Civic 1.6 Executive AT olarak karşımıza çıkmaktadır. Şuan bu model 73.510 TL’den otomobil severlere sunulmaktadır. Honda yetkili bayilere uğrayarak kampanyalar ve net fiyat listesiyle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmanız tavsiye edilmektedir.

2015 honda civic fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Seat Ibiza İncelemesi isimli yazımızda 2014 Seat Ibiza dizel, 2014 Yeni Ibiza modeli ve Yeni Seat Ibiza fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins