2014 Ford B-Max Model Özellikleri

Ford B-MAX        Ford markasının araç konusunda her zaman yeni modeller ürettiklerini biliyoruz. Bu sezonda en yeni dizayna sahip tasarımlarla araçlar üretmektedir. B-MAX Modeli küçük tasarımı ve yakıt konusunda insanlara avantaj sağlamasıyla gerçekten lider konumuna yükselmektedir. Tasarım olarak ön tarafın öne doğru basık şekilde olması ve arka kısmın ise şişkin biçimde görsel açıdan süper görünmesi kullanıcıları çekmektedir. İç hacmine baktığımız zaman genişliği sayesinde aile arabası olma özelliğini taşımaktadır. Uzun yollarda rahat bir yolculuk yapmanız keyfini süreceğiniz bu modelde, sürüş açısından da asla zorlanmayacaksınız. Aracın bir diğer özelliği de, kalabalık yerde yaşıyorsanız aracın ön tarafının kısa olması sayesinde kısa mesafelerde harika manevralar yapmanızı sağlayacaktır.

2014 Ford B-MAX Model Özelliklerine baktığımız zaman insanı etkileyen türden özellikleri vardır. Şehir içi Tüketim ” 6.0 lt” olmasıyla diğer araçlara göre ne kadar az yaktığını görebilirsiniz. Uzun yollara çıktığınız zaman yakıt tüketimi “4.9 lt” altına düşerek gerçekten mükemmel bir yakıt tüketimi bu araç sağlamaktadır. Bagaj Hacmi “304 lt” olduğu için eşyalarınızı rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bagajın içi derine kuyu gibi indiği için ayrı bir fark yaratmaktadır. Maksimum hızı “189” km olarak ayarlanmıştır. Aracın içinde hızı hissederek hız tutkunları için bu özellik ayrı bir katkı yapmaktadır. Aracın Yıllık vergisi; ” 537″ TL olarak vergilenme yapılmıştır.

B-MAX Modelinde tasarım ve hız olarak ayarlanan farklar kendini aşırı şekilde belli etmektedir. Sürücü hava yastığı ve yolcu hava yastığıyla beraber kaza anlarında yada ufak yerlere çarpsanız bile aracın içinde ufak hasarlar görebilirsiniz. “ABS ve EBD” fren sistemleriyle beraber ani duruşları kısa sürede yapabilirsiniz. Xenon Far sistemiyle beraber gece yolculuklarınız daha aydınlı olacaktır. Çelik Aliminyum Jantları da aracın gösterişini arttırmaktadır.

FİYATI : 56,440 TL

 

Ford b maxyeni ford max

Bir önceki araba yazımızda 2014 Toyota GT 86 Modeli isimli yazımızda 2014 Toyota GT 86 Modeli, Toyota GT 86 Fiyatı ve Yeni Toyoyta GT 86 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.