2014 Dacia Sandero Fiyat ve Özellikleri

dacia sandero         DACİA araba konusunda son zamanlarda sürekli gelişim gösteren ve ortaya çıkardığı modellerle beraber fark yaratan yeni nesil araç markasıdır. Bu yıl piyasaya sürdüğü ve tasarım açısından kalitesiyle insanları sevindiren modeli Dacia Sandero harika bir model konumundadır. Araçtan hız bekleyenler fazla umutlanmaması gerekir ki, çünkü aracın maksimum hızı ” 156 km ” olarak ayarlanmıştır. Uzun yolda veya kısa mesafelerde 0-100 km arasını ” 13.6 sn” hızla çıkabilme özelliği bulunmaktadır. Kalkışlar da ve yol olarak dik alanlarda çekiş gücü diğer modellere oranla daha yüksektir.

2014 Dacia Sandero Özellik olarak donanımlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan türden marka modelidir. 75 HP Beygir gücü az olarak görülebilir ama modern olarak güçlü motor takviyesiyle beraber bu aracın potansiyel gücünü çok seveceksiniz. “320 lt” bagaj hacmiyle de gönülleri fethetmeyi başaran bir modeldir. Ailenizle gezmeye yada uzaklara giderken bavullarınız bagaja rahatlıkla sığacak. Aracın yıllık vergisine baktığımız zaman; ” 537 tl” olarak belirtilmektedir.

Dacia Sandero Özellikleri kullanıcılarının genelini memnun edecek alt yapı özelliklere sahiptir. Aracın şeklide modern araçlarda olması gereken dış tasarıma sahiptir. Hava yastıkları ön tarafta ve arka bölümlerde olduğu için can güvenliğiniz daha sağlam şekilde ayarlanmıştır.

Dacia Sandero Fiyatları diğer modellere oranla daha sabit ve düşük bir maliyette sizlere sunulmaktadır.

FİYAT; 33.000 TL 

Dacia Sandero 1.2 LPG : 35.800 TL

Dacia Sandero 1.5 DCİ 39.350 TL 

dacia sandero fiyat

Yeni dacia sandero

Bir önceki araba yazımızda 2014 Ford B-Max Model Özellikleri isimli yazımızda 2014 Ford B-MAX Modeli, Ford B-MAC Fiyatı ve Yeni Ford B-Max gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir