2014 Dacia Duster Fiyatları

2014 Dacia Duster Fiyatları

Ekonomik araç üreticisi olarak bilinen Dacia dünya genelinde olduğu gibi ülkemizdeki faaliyetlerini de her geçen gün artırmaktadır. Dacia, ürettiği araçları hem en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmakta hem de araçların giderleri ekonomik seviyelerde tutulmaktadır. Bu duruma örnek olarak Dacia modellerinin yakıt konusunda ne derece cimri oldukları gösterilebilir.

SUV modelleri arasında bulunan Duster modeli 2014 Ekim kampanyalarıyla birlikte çok daha ekonomik bir şekilde satın alınabilmektedir. Yeni Dacia Duster 1.5 ve 1.6 litrelik iki farklı motor hacmiyle üretilmektedir. Ayrıca diğer birçok markada olduğu gibi Duster SUV modelinde hem 4×2 hem de 4×4 seçenekleri bulunmaktadır. Dacia Duster 1.5 4×2 fiyatı 48.650 TL’den başlamaktadır. Aynı versiyonun 4×4 modeli ise 53.400 TL’dir. Ayrıca aracına LPG yakıt sistemi taktırmak isteyenler için fabrikadan LPG’li olarak çıkarılan Dacia Duster 1.6 lpg fiyatı 45.400 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede her hangi bir arıza durumunda LPG sistemi de firma garantisi altında bulunmaktadır.

Dacia Duster fiyat listesinde en yüksek fiyat 1.5 DCi Laureate 4×4 modeline aittir. Bu aracın fiyatı 57.050 TL’dir. Orta seviye beklentileri rahatlıkla karşılayabilen bu araç herkes tarafından tercih rahatlıkla edilebilir.

yeni duster lpgli fiyatı

Bir önceki araba yazımızda 2014 Opel Astra Sedan Fiyatları isimli yazımızda 2014 model yeni Astra modeli, Opel Astra sedan 1.6 Business ve Yeni Astra Sedan fiyatları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins