2014 Civic Hatchback İncelemesi

2014 Civic Hatchback İncelemesi

Rakiplerinden ve kendi segmentinden farklı ve sıra dışı bir tasarıma sahip olan hatchback Civic her konuda gösterdiği büyük başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dinamik çizgilere sahip dış tasarımı ve sportif hatları büyük bir beğeni toplamaktadır.

Aracın iç tasarımda ise sürücü odaklı bir kokpitin tasarlandığı görülmektedir. Yapılan tasarım sayesinde hem birçok konuda pratiklik kazandırmakta hem de yolculukları daha keyifli bir hale getirmektedir. Ayrıca yolculukların büyük bir yardımcısı olarak görülen son teknoloji yol bilgisayarı da bulunmaktadır. 2014 hatchback Civic modeli iç mekan genişliği olarak da beklentileri karşılayabiliyor. Mekanın etkili kullanılabilmesi için koltukları istediğiniz şekilde katlayabilir ve alanı artırabilirsiniz.

2014 hatchback Civic 1.6 motoruyla 120 bg güç üretebilmektedir. Yakıt tüketimi ise 3.6 litre olarak belirtilmektedir. Kullanılan 1.6 i-DTEC motoruyla yakıt tüketimini düşürürken performansı da önemli ölçüde yükseltmektedir.

Aracın 1.6 motor seçeneği haricinde 1.4 litre hacimli motor seçeneği de bulunmaktadır. 2014 hatchback Civic fiyatı 59.100 liradan başlamakta ve 77.100 TL ye kadar yükselebilmektedir. Kişinin isteğine bırakılmış birçok opsiyonel donanım bulunmaktadır.

yeni hb civic fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Citroen C4 Cactus ve Türkiye Fiyatları isimli yazımızda C4 Cactus fiyatı, C4 Cactus modeli ve C4 Cactus yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir