2014 Citroen Berlingo Combi Model Özellikleri

Citroen Combi         Citroen marka kalitesini yükselterek bu sezonda insanların rahatı ve konforu için Arabalar üretmektedir. Berlingo Combi Modeli yeni tasarım ve iç dizayn olarak harikalar yaratmaktadır. Tam anlamıyla “Aile arabası” olarak nitelendiren araba modeli sıfatına yakışmaktadır. İç genişlik ve arka bagaj bölümlerinin eşya alımı bakımından oldukça büyük bir kapasite de olması insanları sevindirmektedir. Özellikleri ise alt modeli yada bu tip diğer araba modellerine oranla katça üstündür. Öncelikle aracı güç bakımından kıyaslamak ve belirtmek gerekir. Beygir gücüne baktığımız zaman ” 115 HP” gücünde kapasiteye sahiptir. Böylelikle araçtaki çekim gücü de yol durumuna göre üstünlük göstermektedir.

2014 Citroen Berlingo Combi özellik bakımından kendini diğer modellerden soyutlamaktadır. Maksimum hız olarak ” 173  km” olarak ayarlanan araç, hız bakımından basit gözükse de diğerlerine oranla son derece ayrıdır. Aile araba sitili olarak üretilen Combi, uzun yolculuklarda da yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Ortalama tüketim ” 5.5 lt” olarak ayarlanmış ve bu sayede kısa mesafelerde dahi yakıttan tasarruf etmiş olacaksınız. Yakıt deposu “60 lt” olarak belirtilmektedir.

Klima/ İklimlendirme özelliği sayesinde yaz aylarında ailenizle beraber uzaklara gittiğiniz zaman sıcaklar sizi bunaltmayacak. Aile arabası özelliğiyle üretildiği için çocukların güvenliğine kadar düşünülerek kaliteli yolculuk yapılmasında güven ön plandadır. “ABS ve EBD” özelliklerinin hızlı bir şekilde ilerlerlerken ani frenleme sistemi sayesinde kolayca durması da sağlanmıştır. Güç kapasitesi bakımından aile aracında olması gereken yol tutuş özellikleri de elbette araçta yer almaktadır.Yol bilgisayarı da zorlandığınız yerlerde yolunuzu bulma konusunda süper bir hizmet vermektedir. Direksiyonda kumanda olması şoförün yetkisini araç içinde arttırmaktadır. Bu yaz için ailenizle beraber tatile gideceksiniz, bu modeli kaçırmamanız gerekir.

Berlingo Combi Fiyatı : ” 49.050 tl” olarak yaz aylarında satışları devam etmektedir.

 

Citreon2014 Citroen Berlingo Combi

Bir önceki araba yazımızda 2014 Honda Accord Modeli ve Fiyatı isimli yazımızda 2014 Honda Accort Fiyatı, 2014 Honda Accort Modeli ve 2014 Honda Accort Özellikleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins