2014 Aralık Mercedes Kampanyası

2014 Aralık Mercedes Kampanyası

Alman otomobil devi ürettiği birbirinden ilgi çekici otomobil modelleri için Aralık ayında geçerli olacak çok özel bir kampanya düzenlemektedir. Faizsiz kredi, kredide faiz indirimi ve takas gibi avantajları bünyesinde bulunduran kampanya yıl sonuna kadar devam edecektir. Mercedes Benz Türkiye tarafından düzenlenen kampanyada birçok modelde uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunulmaktadır.

Tercih edilen Mercedes modeliyle kasko paketinin de alınması durumunda Mercedes kredi faiz oranı yüzde 0,59 olarak belirlenmektedir. Kasko paketinin istenmediği durumda ise faiz oranı yüzde 0,79’a yükselmektedir. Bunun haricinde kredi başvuru sırasında çekilen krediye göre dosya masrafı da alınmaktadır. Almak istediğiniz Mercedes modeline göre kredilerin maksimum miktarları ve vade süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. 2014 Mercedes kampanyasında verilebilen kredi miktarları 90.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Sadece sıfır alacaklar için değil ikinci el Mercedes kredisi de sunulmaktadır. Yüzde 1.02 ve 1.05 arasında değişen kredi faiz oranlarıyla 40.000TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra tercihini Smart’tan yana kullananlara özel 20.000 TL değerinde sıfır faiz oranıyla kredi avantajı sağlanmaktadır. Ayrıca bu kredinin vade süresi de 18 aydır.

mercedes sıfır araç kredisi

Bir önceki araba yazımızda 2014 Toyota Aralık Kampanyası isimli yazımızda 2014 Toyota Corolla fiyatı, 2014 Toyota takas kampanyası ve Totoya Aralık kampanyaları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.