20014 Peugeot 208 Modelleri ve Fiyatları

Peugeot 208 Fiyatı Ne Kadar

Peugeot 208 Fiyatı Ne Kadar

 

Yeni Peugeot 208, kendisinden beklenilenin fazlasını veriyor. Aracın sahip olduğu teknolojik ve asil dış stil, onu oldukça farklı bir kimliğe bürürken, daha önce SR1 konseptinde kullanılmış “Yeniden Doğuş” stiline de ışık tutuyor. Çarpıcı radyatör ızgarasına dem vuran gündüz yalan led farlar onu diğerlerinden bir adım önde kılarken, bumerang tarzı stop lambalar ise dinamik bir yaşam tarzını yansıtmanıza yardımcı oluyor. Üç kapı ve beş kapı olmak üzere iki farklı gövde tipine sahip olan Yeni Peugeot 208, 1.4 e-HDi ve 1.6 e-HDi dizel motor olmak üzere iki farklı motor seçeneği sunuyor.  Üstelik araçta sunulan 7inçlik renkli dokunmatik ekran ise birçok kontrolü tek parmak hareketiyle zahmetsizce yapabilmenize olanak sağlıyor.

Peugeot 208 5 Kapı Fiyatı

Peugeot 208 5 Kapı Fiyatı

Peugeot 2014 Fiyat Listesi

Peugeot 2014 Fiyat Listesi

Önemli Not:

Yukarıdaki belirtilen fiyatlar Peugeot tarafından tavsiye edilmiş fiyatlardır. Bu fiyatların geçerlilik tarihi 01.07.2014 tarihinden itibaren olup, tamamıyla bilgilendirme maksatlıdır. Bu nedenle araç fiyatları satın alma esnasındaki fiyatlardan tüketiciye sunulur. Burada belirtilen fiyatlara Trafik Sigorta bedelleri yansıtılmamıştır ve kampanya stoklarla sınırlıdır. Peugeot, burada belirtilen bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Araçların en güncel ve doğru fiyat bilgileri ise Peugeot Yetkili Satıcıları’ndan alınabilmektedir.

Peugeot 208 Ne Kadar

Peugeot 208 Ne Kadar

Bir önceki araba yazımızda Toyota Yenilenen Verso Modelleri ve Fiyatları isimli yazımızda 2014 Toyota Verso Fiyat Listesi, 2014 Yenilenen Verso Fiyat Listesi ve Toyota Yeni Verso Fiyatları 2014 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir