Volvo Aksesuar Kampanyası

Volvo’dan Haziran ayı boyunca devam edecek olan aksesuar kampanyası düzenlendi. Kampanya yeni model Volvo almak isteyenler için oldukça büyük bir avantaj sunmaktadır.

30 Haziran 2015 tarihine kadar Volvo kapsamında aksesuar olarak 4500 ile 6000 TL arasında yapılan alışverişlerde aşağıdaki aksesuarlar hediye olarak sunulmaktadır.

– 8 inç dijital ekran
– Park yardım pilotu
– Ön park sensörü
– Kör nokta sensörü

volvo mart kampanyası

Aksesuar alımlarının 6.500 TL üzerinde olması durumunda ise arka koltuk eğlence sistemi veya arka park kamerası seçeneklerinde yüzde 50 indirim uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra mevcut olarak bulunan 5 inç ekran seçeneğini 7 inçe ücretsiz olarak yükseltilebilmektedir. Bilindiği üzere araç alımlarında karşımıza aynı modele ait farklı bir çok fiyat çıkmaktadır. Meydana gelen fiyat farklarının en büyük sebebi ise yukarıda hediye olarak verilen donanımlardan kaynaklanmaktadır.

nın hakkında detaylı bilgi almak için yetkili bayilere başvurulması yeterli olmaktadır. Aksesuar kampanyasının oldukça uzun soluklu olması dikkatlerden kaçmasa da stoklarla sınırlı olduğu için zaman kaybedilmemesi tavsiye edilmektedir.

volvo v40 fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Ford Faizsiz Kredi Kampanyası isimli yazımızda faizsiz 30.000 TL kredi, Ford sıfır faizle kredi ve kredi dosya masrafları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • volvo
  • volvo aksesuar
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir