Renault Yeni Model Geliyor

Renault Yeni Model Geliyor

Bilindiği üzere Renault bünyesinde faaliyetlerini devam ettiren Dacia markası tüm dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de büyük bir başarı yakalamıştır. Başarısını bu alanda istikrarlı bir şekilde devam ettirmek isteyen Renault firması yeni bir model üzerinde çalışmaların başladığını belirtiyor.

Düşük fiyatlı bir aracın ortaya çıkarılmasını hedefleyen firmanın 2015 yılının ilk aylarında kesin bir karara vermesi beklenmektedir. alınan haberlere göre 3.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır. 4 yeni modelin üretilebileceği konusunda da haberler otomobil dünyasında giderek yayılmaktadır.

Üretilen olan modellerin hatchback, sedan, 7 koltuklu ve SUV versiyonları olması bekleniyor. Yeni Renault modellerinin hangi ülkelerde satışa sunulacağı konusunda bir bilgi bulunmazken ilk üretimlerin Hindistan’da ve Güney Amerika’da yapılacağı bilinmektedir. Özellikle bu modellerin ülkemizi de kapsayan Avrupa ülkelerinde satışa sunulup sunulmayacağı büyük bir merak konusudur. Bunun yanı sıra düşük fiyatlı bu araçların ülkemizde satışa sunulması durumunda fiyatın ne kadar yükseleceğine dair her hangi bir fikir yürütülememektedir. Ayrıntılı bilgilerin önümüzdeki 1 – 2 ay içerisinde resmi olarak duyurulması bekleniyor.

renaultun yeni araçları

Bir önceki araba yazımızda VW BMW 5 Serisine Rakip Olmaya Hazırlanıyor isimli yazımızda 2015 VW modelleri ve VW Phaeton gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir