Lada Vesta Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı

Tanıtıldığı ilk günden beri otomotiv dünyasının gündeminden düşmeyen ile ilgili ayrıntılı bilgiler gelmeye devam ediyor.

Lada Vesta Üretim Versiyonu

Lada Vesta Üretim Versiyonu

Seri Üretim Devam Ediyor

Uzun süren bir hazırlık sürecinden sonra Lada Vesta’nın seri üretimine başlandığı bilinmektedir. İlk olarak Rusya genelinde satışa sunulacak olan aracın zaman içerisinde aşama aşama diğer ülkelerde de satışa sunulacağı belirtiliyor.

Lada Vesta Türkiye Fiyatları

Bilindiği üzere ülkemizde en ucuz sıfır otomobil fiyatları ortalama 40 bin TL’den başlamaktadır. Artan dolar ve euro sebebiyle Lada Vesta modelinin de ülkemizde yaklaşık 40 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı belirtiliyor.

Lada Vesta Seri Üretimi

Lada Vesta Seri Üretimi

Lada Vesta Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Üretimlerine aralıksız olarak devam edilen Lada Vesta modelinin Kasım ayının ortalarına doğru Rusya’da satışa sunulacağı belirtiliyor. Aracın satışa sunulmasından yaklaşık bir hafta önce de ayrıntılı fiyat listesinin ortaya çıkarılacağı Lada tarafından resmi olarak açıklandı.

Ülkemiz satışları hakkında yapılan açıklamalarda ise Lada Vesta modelinin Türkiye genelinde 2016 yılının başlarında satışa sunulacağı belirtiliyor.

Lada Vesta İç Mekan

Lada Vesta İç Mekan

Bir önceki araba yazımızda BMW X4'ün En Güçlü Versiyonu: BMW X4 M40i isimli yazımızda BMW X4, BMW X4 M ve BMW X4 M40i gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir